A Pepco Hungary Kft. ajánlata: eladó-pénztáros

2024. 06. 28. (06:05)

Európai diszkontlánc vagyunk. Sikereinket munkavállalóink elkötelezettségének köszönhetjük.

Amit kínálunk:

stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
teljesítményösztönző prémiumot havonta
versenyképes juttatási csomagot
akár 20%-os dolgozói kedvezményt
ajánlási bónuszt
kiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedre
a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokat
munkába járási támogatást: közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járási költségtérítésének támogatását
erős csapatszellemet, mert közösen ünnepeljük sikereinket és szeretjük a munkán kívül is együtt tölteni az időnket
jó hangulatú munkavégzést, ahol a humor és egymás támogatása a mindennapi munkánk része
a kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünket
professzionális betanítási programot
lehetőséget a cégen belüli fejlődésre (a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük be)
ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

a vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése
a termékek kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
gyors és pontos pénztári munka
az üzletlánc arculatának, értékeinek gondozása

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

rendelkezel kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalattal
barátságos vagy és szívesen dolgozol emberek között
jó kommunikációs készséggel bírsz
megjelenésedre és környezetedre igényes vagy
szereted a dekor és ruházati termékeket
nem okoz nehézséget a 8 és/vagy 12 órás munkarend és a hétvégi munkavégzés
az üzletteret vásárlói szemmel tudod nézni, ezzel hozzájárulva a magasabb szintű vásárlói élmény biztosításához

(Forrás: profession.hu)