A VG KOMAROM KFT. ajánlata: Kiemelt raktáros

2024. 08. 07. (06:19)

Feladatok:

Termelés folyamatos kiszolgálása különböző alapanyagokkal, segédanyagokkal
Beérkező alap-, segéd-, és egyéb anyagok kezelése
Alapanyagok és segédanyagok kezelése a FIFO elv alapján
Kiszállítási lista alapján a késztermékek előkészítése, mozgatása és a kiszállításra kerülő késztermék rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe
Késztermékek csomagolása, készletre vételezése
Készáru elhelyezése, rendszerezése
Targoncák karbantartása
Fizikai leltárakban az eredmények kiértékelésében való részvétel
Műszakos kollégák munkájának koordinálása, szakmai támogatása

Elvárások
Szükséges tapasztalat:

Raktáros, targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
Vezetői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Elvárások:

Szakirányú szakképesítés (OKJ)
Targoncakezelői vizsga
Min. 3 év tapasztalat
Önálló munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet

Amit kínálunk:
Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
Biztos háttér
Fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű munkalehetőség
Azonnali munkakezdés

Jelentkezés: ITT!

(Forrás: profession.hu)